Kadra

Ośmiornica to wyjątkowe zwierzę – jej „mózg” jest rozproszony po całym ciele. Każda macka działa niezależnie, ale gdy trzeba – potrafi świetnie kooperować z pozostałymi. Lubimy myśleć o naszej kadrze jako ośmiornicy. Każda z osób dokłada do naszego systemu działania swoje doświadczenia, przemyślenia, innowacje. Uwielbiamy też pracować zespołowo, bo wtedy wyniki znacząco przewyższają te, które można osiągnąć indywidualnie.

Zaglądając tutaj musisz wiedzieć, że nie byłoby nas bez grupy tropiącej Scent Mind, która stanowi nasze umysłowe i organizacyjne „zaplecze”.

Część z nas aktywnie angażuje się w prowadzenie zajęć na kursach i seminariach, by dzielić się tropową pasją i wiedzą. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o nas oraz do kontaktu i zaglądania na nasze zajęcia 🙂

Chętnie poznamy Cię na żywo!

Zespół Scent Mind tworzy grupa specjalistek z różnych obszarów pracy z psami.

Łączymy wiedzę psychologiczną i pedagogiczną z doświadczeniem z wielu obszarów pracy z psami (wychowanie psów rodzinnych, terapia behawioralna, ratownictwo z psami, tropienie, inne psie sporty).

Każda z nas stale rozwija się w swojej dziedzinie. Dzięki temu nie tylko dysponujemy ekspercką wiedzą, ale też oferujemy kompleksowe rozwiązania, łączące doświadczenie z różnych specjalizacji.

Uczymy ludzi, jak żyć w zgodzie z psami i psy, jak sobie bezkonfliktowo radzić w społeczeństwie ludzi.

Prowadzimy zajęcia w Warszawie, Rybniku, Lublinie, Krakowie i Wrocławiu.

Wychodzimy z założenia, że każde działanie wobec psa powinno być bezpieczne i skuteczne – żeby było to możliwe, niezbędna jest integracja wiedzy i doświadczenia.

Magdalena Warońska – założycielka Scent Mind, aktualnie prowadzi wyłącznie seminaria MasterMind K9, zajęcia dla kadry Scent Mind oraz treningi dla kursantów najstarszych stażem w Warszawie. „Głowa” ośmiornicy, której głównym zadaniem jest utrzymywanie spójności merytorycznej i nadawanie kierunku naszym działaniom.

Dagna Ziomek – kierowniczka szkoły Scent Mind, znana w kadrze jako „Ubermacka”. Jej rolą jest dbanie o sprawny przepływ informacji w obrębie kadry i z kursantami. Dogląda wszystkich procesów, które zachodzą na zapleczu Scent Mind. Dzięki niej baza wiedzy i doświadczeń nie tylko się rozwija, ale też jest spójna i uporządkowana.

Magdalena Wysocka – koordynatorka grupy Scent Mind na Śląsku, prowadzi kursy tropowe na Śląsku.

Kadra oddziałów regionalnych:

WARSZAWA:

LUBLIN:

KRAKÓW:

WROCŁAW:

Komisarz prób PL MT z ramienia Scent Mind:

  • Beata Kamińska – najlepsza pani komisarz prób tropowych, jaką znamy ❤

Kadra obozów: