Kadra

Ośmiornica to wyjątkowe zwierzę – jej „mózg” jest rozproszony po całym ciele. Każda macka działa niezależnie, ale gdy trzeba – potrafi świetnie kooperować z pozostałymi. Lubimy myśleć o naszej kadrze jako ośmiornicy. Każda z osób dokłada do naszego systemu działania swoje doświadczenia, przemyślenia, innowacje. Uwielbiamy też pracować zespołowo, bo wtedy wyniki znacząco przewyższają te, które można osiągnąć indywidualnie.

Część z nas aktywnie angażuje się w prowadzenie zajęć na kursach i seminariach, by dzielić się tropową pasją i wiedzą. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o nas oraz do kontaktu i zaglądania na nasze zajęcia 🙂

Chętnie poznamy Cię na żywo!

Zespół Scent Mind tworzy grupa specjalistek z różnych obszarów pracy z psami.

Każda z naszych instruktorek dostając kurs pod opiekę ma za sobą minimum 450 godzin zajęć tropowych doświadczenia, w tym pracę z klientami pod superwizją oraz pracę z własnym psem. Każda z nas z powodzeniem podchodziła do prób tropowych w systemie double blind (podwójnie ślepa próba, bez możliwości „podpowiadania” psu).

Łączymy wiedzę psychologiczną i pedagogiczną z doświadczeniem z wielu obszarów pracy z psami (wychowanie psów rodzinnych, terapia behawioralna, ratownictwo z psami, tropienie, inne psie sporty).

Każda z nas stale rozwija się w swojej dziedzinie. Dzięki temu nie tylko dysponujemy ekspercką wiedzą, ale też oferujemy kompleksowe rozwiązania, łączące doświadczenie z różnych specjalizacji.

Uczymy ludzi, jak żyć w zgodzie z psami i psy, jak sobie bezkonfliktowo radzić w społeczeństwie ludzi.

Prowadzimy zajęcia w Warszawie, Rybniku, Lublinie, Krakowie i Wrocławiu.

Wychodzimy z założenia, że każde działanie wobec psa powinno być bezpieczne i skuteczne – żeby było to możliwe, niezbędna jest integracja wiedzy i doświadczenia.

Magdalena Warońska – założycielka Scent Mind, aktualnie prowadzi wyłącznie seminaria MasterMind K9, zajęcia dla kadry Scent Mind oraz nadzoruje treningi klubowe w Warszawie. „Głowa” ośmiornicy, której głównym zadaniem jest utrzymywanie spójności merytorycznej i nadawanie kierunku naszym działaniom.

Dagna Ziomek – kierowniczka szkoły Scent Mind, znana w kadrze jako „Ubermacka”. Jej rolą jest dbanie o sprawny przepływ informacji w obrębie kadry i z kursantami. Dogląda wszystkich procesów, które zachodzą na zapleczu Scent Mind. Dzięki niej baza wiedzy i doświadczeń nie tylko się rozwija, ale też jest spójna i uporządkowana.

Magdalena Wysocka – koordynatorka grupy Scent Mind na Śląsku, prowadzi kurs tropienia w Rybniku.

Kadra oddziałów regionalnych:

WARSZAWA:

LUBLIN:

KRAKÓW:

WROCŁAW:

Komisarz prób PL MT z ramienia Scent Mind:

  • Beata Kamińska – najlepsza pani komisarz prób tropowych, jaką znamy ❤