Grupa tropiąca

Grupa Tropiąca Scent Mind powstała, by zrzeszać pasjonatów tropienia użytkowego. Naszym celem jest tworzenie coraz wyższych standardów tropienia w Polsce, przy zachowaniu towarzyskich i „rozrywkowych” walorów tej dziedziny.

Traktujemy mantrailing serio, ale na pewno nie sztywno 😉 Kto zawitał na dowolnym organizowanym przez nas wydarzeniu, ten wie, że kiedy wspólnie spędzamy czas, humory stale nam dopisują!

Wychodzimy z założenia, że do rekreacji należy podchodzić profesjonalnie. Podczas naszych treningów dbamy o bezpieczeństwo i komfort uczestników oraz cały czas się rozwijamy, tworząc, testując i wdrażając program szkolenia.

Dążymy do wyszkolenia zespołów tropiących o wysokich kompetencjach oraz zbudowania bazy rzetelnej wiedzy w obszarze pracy węchowej.

Promujemy pracę węchową, jako doskonałą metodę zaspokojenia potrzeb psa, budowania więzi z przewodnikiem i wspierania terapii psów z problemami behawioralnymi. 

​Wierzymy, że popularyzacja wiedzy o tropieniu użytkowym poprawia jakość życia psów i ich opiekunów. 

​Wiedząc jak trudna i złożona jest to dziedzina, chcemy przyczynić się do bardziej świadomego wprowadzania pracy węchowej do życia psów towarzyszących.

Osobiście trenujemy na Śląsku, a dzięki programowi szkolenia MasterMind K9 stworzonemu przy współpracy z Scent Master kursy jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu Polski!

Na wspólne, towarzyskie treningi na terenie Śląska zapraszamy wszystkich uczestników i absolwentów naszych kursów 🙂

Koordynatorką śląskiej grupy jest Magdalena Wysocka.

Do grupy należą jej założyciele, w składzie: Magdalena Warońska, Magdalena Wysocka, Sabina Biskupek, Beata Kamińska, Beata Gasz, Iwona Plisko Kiełb, Małgorzata Mucha i Ireneusz Maślanka oraz członkinie honorowe: Aldona Karch, Jolanta Bieniek i Jola Adamska.